master777 napisał(a):

Jeden potencialny buc już ma robotę - Clemente został selekcjonerem Kamerunu
|
Jest chyba autorem słynnego wywiadu jak przychodził do Valladolidu.Na pytanie czy jest ostry i wymagający odpowiedział: "Nie, jestem bardzo ostry i bardzo wymagający"
Co do Petrescu mam mieszane uczucia.Powroty z reguły okazują się klapą, ale naturalnie wybrzydzać nie będę.