Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1450
Stary 13.08.2010, 12:50
Mam nadzieję, że zarząd zmądrzał i da czas nowemu trenerowi na budowę drużyny a nie- na zimę pierwsza pozycja albo do widzenia, bo to już będzie szczyt wszystkiego.

Bez względu kto nim będzie, osobiście chciałbym trenera z zagranicy, bardzo się uciesze jak wróci nie doceniony za pierwszym razem Petrescu, niech weźmie swój sztab i niech w końcu w Krakowie powstanie drużyna Profesjonalna drużyna przez duże Pe

Skończmy z tą amatorką raz na zawsze, dość pobłażania i rządzenia w klubie piłkarzy, nie podoba się to ME i rozwiązanie kontraktu ile można.

Rządy twardej ręki i przyjdą efekty i być może w końcu na Reymonta zawita upragniona Liga Mistrzów z Mistrzem Polski- Wisłą Kraków.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.