Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1445
Stary 13.08.2010, 12:40
Bardzo się uciesze jak wróci Petrascu. Niech weźmie tych kopaczy leniwych i coś z nimi zrobi bo to już przechodzi ludzkie pojęcie. Z polską piłką dawno nie wyło tak źle, fatalna postawa w pucharach i fatalna gra naszej reprezentacji, która od marca nie strzeliła nawet gola! Przecież to jest niewiarygodne co się teraz dzieje.

Ja rzeczywiście wróci Petrascu to dać mu ze 2 lata spokojnej pracy, jak piłkarze będą go chcieli zwolnić wynikami i swoją grą, bo zapewne jak wprowadzi "hard work" to tak będą chcieli zrobić, to pozbyć się kopaczy, wymienić wszystkich leni i niech Petrascu ma decydujące zdanie ws. transferów. Ja innego wyjścia nie widzę, przy obecnym podejściu piłkarzy do obowiązków dalej będziemy w wielkiej dupie w pucharach, bo w marnej lidze jako tako nam jeszcze idzie.