Kocur napisał(a):

Może by tak St@chu zrecenzowal nam tą wspaniałą wiadomość (bez odwracania uwagi gadkami o krzyżu), bo kiedys burknął, że jeszcze nie wprowadzono POdwyżek to nie ma o czym gadać, a tym bardziej płakać . Słowo się rzekło "kobyłka u płota".
PO-wscy szarlatani napewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.
