Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9786
Stary 13.08.2010, 12:33
Kocur napisał(a):Wyświetl post
http://www.rp.pl/artykul/521748_Byla...d_bankow_.html




1. VAT już przeszedł
2. Podatek bankowy w drodze
3. Obniżka przyszłych emerytur kosztem karmienia ZUS'u już w drodze ...

Co będzie dalej? Myślę że opłata paliwowa jest ciągle za niska

Może by tak St@chu zrecenzowal nam tą wspaniałą wiadomość (bez odwracania uwagi gadkami o krzyżu), bo kiedys burknął, że jeszcze nie wprowadzono POdwyżek to nie ma o czym gadać, a tym bardziej płakać . Słowo się rzekło "kobyłka u płota".
PO-wscy szarlatani napewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.