Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 13.08.2010, 12:32
Nie ważne kto przyjdzie. Ważne żeby Cupiał mu zaufał i pozwolił zmienić skład. Pozbyć się drewna. Nasze reprezentacje pokazują, że Polacy się nie nadają do piłki. Tylko najbardziej pracowitych zostawić, z reszta się pożegnać. I cierpliwości. Nie można go wyrzucać, bo zajął 2 miejsce, albo nie awansował do LM. A przynajmiej nie w momencie gdy jego jedynym napastnikiem będzie otłukujący bramkarzy Brożek.