Pablo84 napisał(a):

Skoro z założenia miała być goła betonowa elewacja, dlaczego przeprowadzano próby z niebieską farbą na jednej ze scian stadionu?(Niestety nie mogę znaleźć zdjecia).
Pani Niedziałkowska ma chyba ładny ubaw.
|
Trafiłeś w sedno i ktoś to celne pytanie powinien zadać tej pani, bo malowanie betonu nijak ma się do brutalizmu. Zresztą gołym okiem widać, że to tłumaczenie winnego, mało wiarygodne. Tak ze dwa tygodnie temu ta sama kobieta mówiła o zielonej elewacji stadionu Wisły...