Gwiaździsty napisał(a):

Wyśli mediom swój list + zdjęcia i jej odpowiedź, do jakiejś gazety (byle nie koszernej). Przecierz gdyby to puścili to będzie najlepsza "reklama" UM i całej tej bandy Majchrowskiego niż jakiekolwiek akcje podejmowane na forum.
Gdy czytelnik i mieszkanic Krakowa przeczyta, jakie kpiny robi się z budowy stadionu Wisły, klubu-wizytówki nie tylko tego miasta i pieniędzy podatników, ale także dzisiatków tysięcy jego sympatyków byle urzędnik, plując mu tym samym w twarz i ukazujac w całej swojej okazałości dyletanctwo ludzi Majchrowskiego. Ten list (jeśli jest prawdziwy) jest wyjątkowo beczelnym dowodem wyjatkowo złej woli ludzi rządzących Krakowem, którzy dla swojej nielicznej gminy z ul. Kałuży ( oraz Rycha, Zdzicha, Filipiaka) błyskawicznie budują stadion, jednocześnie traktując Wisłę w tak ordynarny sposób.
|
Przede wszystkim wg mnie pasowało by do Weszło napisać, oraz do TVN 24, TVP Info, Polsat News... Nie można tego tak zostawić.