Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 13.08.2010, 12:21
mercury napisał(a):Wyświetl post
ale czy to ważne ile będzie wygrywał? najważniejsze są zwycięstwa i sukcesy , mało kto będzie patrzył na styl jeśli będziemy cały czas wygrywać..

coś mi się wydaje że ta konferencja dzisiejsza będzie pełna niespodzianek

Jak będzie na niej Jarosz to może, może, ale raczej na nic bym nie liczył... Więcej powie nam dyspozycja naszych piłkarzy
edit: sorry za dubel:(