Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
Od: 04.2010
Offline
#
2
13.08.2010, 12:21
mercury
napisał(a):
ale czy to ważne ile będzie wygrywał? najważniejsze są zwycięstwa i sukcesy , mało kto będzie patrzył na styl jeśli będziemy cały czas wygrywać..
coś mi się wydaje że ta konferencja dzisiejsza będzie pełna niespodzianek
Jak będzie na niej Jarosz to może, może, ale raczej na nic bym nie liczył... Więcej powie nam dyspozycja naszych piłkarzy
edit: sorry za dubel:(
master777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do master777
Znajdź inne posty napisane przez master777