DiegoG napisał(a):

|
Tak to wszyscy byli za powrotem Petrescu, ale wydawało się to nierealne. Teraz, gdy podobno Petrescu jest bardzo bliski powrotu, piszecie że jednak nie jest on dobrym kandydatem. No widzę, że w dupach się całkiem poprzewracało co poniektórym.
|
Najatrakcyjniejsze jest to, co nieosiągalne
