Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
DiegoG
Member
Od: 08.2010
Offline
#
1437
13.08.2010, 12:18
Tak to wszyscy byli za powrotem Petrescu, ale wydawało się to nierealne. Teraz, gdy podobno Petrescu jest bardzo bliski powrotu, piszecie że jednak nie jest on dobrym kandydatem. No widzę, że w dupach się całkiem poprzewracało co poniektórym.
DiegoG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DiegoG
Znajdź inne posty napisane przez DiegoG