Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1429
Stary 13.08.2010, 12:06
Gdzies pisaliscie że Wisła ma grac ofensywnie i ładnie dla oka. A po co nam to jak w pucharach z taka gra dostajemy od Azerów. Lepiej byc drwalami, którzy walczą, kopią i nie odpuszczaja do konca i osiagnąć remis np z angielskim Liverpoolem na ich terenie.

PS: Nadal nie wierze ze Dan wróci. Ale radość bedzie wieksza jak wróci.
Jovanovic - masz plusa.