|
Gdzies pisaliscie że Wisła ma grac ofensywnie i ładnie dla oka. A po co nam to jak w pucharach z taka gra dostajemy od Azerów. Lepiej byc drwalami, którzy walczą, kopią i nie odpuszczaja do konca i osiagnąć remis np z angielskim Liverpoolem na ich terenie.
PS: Nadal nie wierze ze Dan wróci. Ale radość bedzie wieksza jak wróci.
|