Wicked napisał(a):

|
A poglądów politycznych to nie bierzecie pod uwagę? Myślicie że nagle ktoś z powodu stadionu będzie głosował wbrew swoim poglądom? Prędzej zostanie w domu, niż zagłosuje na kogoś innego. A stracony głos, to głos dla Majchrowskiego.
|
Biorę to pod uwage .Natomiast jeśli Wisla głosuje jako Wisła i za Wislę to pogląd musi być jeden.Głosujesz za klubem albo przeciwko.Nie za PIS ,PO czy SLD