iq1000 napisał(a):

Dobre info z forum Maci0sa:
- Petrescu jest już bardzo blisko
- Petrescu chce swoich ludzi w sztabie, Basałaj chce pozostawić kilku obecnych
- plusem dla Dana jest to, że w klubie jest Jarosz (i prawie Mielcarski)
- Marek Koźmiński może do nas dołączyć
|
No gdyby to byla prawda to widze ze grubo i Cupial caly czas ma ogien w sercu dla Wisly!