|
Dobre info z forum Maci0sa:
- Petrescu jest już bardzo blisko
- Petrescu chce swoich ludzi w sztabie, Basałaj chce pozostawić kilku obecnych
- plusem dla Dana jest to, że w klubie jest Jarosz (i prawie Mielcarski)
- Marek Koźmiński może do nas dołączyć
|