Jonasz napisał(a):

|
Bonetto przychodzi Diaz miałby odejść - bez sensu ruch. Przede wszystkim, że są to akcje podejmowane za wcześnie. Teraz powinno się już poczekać na dyrektora sportowego i nowego trenera, żeby to oni podejmowali decyzje i brali za nie odpowiedzialność.
|
Okienko transferowe zaraz sie konczy wiec nie ma na co czekac,poza tym taka padake jak Diaz to chyba az ciezko bylo by mu grac,a i zysk finansowy spory
