Wyświetl pojedynczy post
daniel123
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33448
Stary 13.08.2010, 11:23
Jonasz napisał(a):Wyświetl post
Bonetto przychodzi Diaz miałby odejść - bez sensu ruch. Przede wszystkim, że są to akcje podejmowane za wcześnie. Teraz powinno się już poczekać na dyrektora sportowego i nowego trenera, żeby to oni podejmowali decyzje i brali za nie odpowiedzialność.
Okienko transferowe zaraz sie konczy wiec nie ma na co czekac,poza tym taka padake jak Diaz to chyba az ciezko bylo by mu grac,a i zysk finansowy spory
Odpowiedz cytując