Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33444
Stary 13.08.2010, 10:46
Bonetto przychodzi Diaz miałby odejść - bez sensu ruch. Przede wszystkim, że są to akcje podejmowane za wcześnie. Teraz powinno się już poczekać na dyrektora sportowego i nowego trenera, żeby to oni podejmowali decyzje i brali za nie odpowiedzialność.
Odpowiedz cytując