picasso napisał(a):

pisałem już w tym temacie,że lata temu czytalem wywiad z (chyba) Bobrowiczem na temat tego meczu.i wg niego Voigt dal przyzwolenie na odpuszczenie meczu Legii,a kasa jaka wzieli pilkarze byla niejako premią za sezon.slowa JEDRKA 76 zdaja sie potwierdzać to o czym mowil Bobrowicz.
co do "białej gwiazdy" nie jest czasem tak,że na jej uzywanie potrzebna jest zgoda TS-u,bo to w końcu dwa różne podmioty?
i jeszcze żeby hymn brzmial jak dawniej "do Gdańska płynie stąd"
|
Żeby hymn miał takie słowa wystarczy ich tylko używać.
Ja zawsze śpiewam "do Gdańska płynie stąd", nie mam z tym żadnego problemu. Zacznij i Ty, będzie nas dwóch

, a z czasem dołączą może nastepni, ważne by nie było nas najpierw... sześciu, a potem dwunastu
