Tenzen napisał(a):

Trabzonspor chce Diaza.
http://www.futbolnews.pl/informacje/...bzonsporu.html
Często Diaz się gubi czy brakuje mu techniki ale walczy i biega tak że aż gwiazdeczkom się głupio robi.
No i biorąc pod uwagę obecny skład to jeden z naszych lepszych zawodników Jak go sprzedać to od zimy a już teraz szukać kogoś na jego miejsce.
|
Czyli nie wyleci za porażki pucharowe, tylko odejdzie, bo przyszła pierwsza lepsza oferta. Czy są tu jeszcze ci, którzy coś opowiadali o wielkiej Wiśle?