Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33440
Stary 13.08.2010, 10:10
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Trabzonspor chce Diaza.
http://www.futbolnews.pl/informacje/...bzonsporu.html

Często Diaz się gubi czy brakuje mu techniki ale walczy i biega tak że aż gwiazdeczkom się głupio robi.
No i biorąc pod uwagę obecny skład to jeden z naszych lepszych zawodników Jak go sprzedać to od zimy a już teraz szukać kogoś na jego miejsce.
Czyli nie wyleci za porażki pucharowe, tylko odejdzie, bo przyszła pierwsza lepsza oferta. Czy są tu jeszcze ci, którzy coś opowiadali o wielkiej Wiśle?
Odpowiedz cytując