Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9779
Stary 13.08.2010, 10:03
Po serii ostatnich artykułów i wpisów na blogach dziennikarzy Rzepy chyba nikt nie ma wątpliwości, że ta gazeta to także część układu.

RP to farbowany lis, który napędza medialną spiralę nienawiści do jedynie słusznej partii PiS. Wpisuje się tym samym w tą samą linię, w której od dawna tkwią Wyborcza, TVN, TOK FM, Superstacja, Polityka i wiele innych tytułów medialnych.

Nie można im wierzyć, bo są całkowicie nieobiektywni. Odważyli się wszak krytykować nieomylnego prezesa. Dobrze, że jest jeszcze Gazeta Polska będąca medium prawdziwych Polaków. To samo tyczy się Naszego Dziennika i Radia Maryja. Dobrze że istnieją jeszcze te prawdziwie polskie media...