Wyświetl pojedynczy post
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1394
Stary 13.08.2010, 09:55
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
No własnie rozgryźliście może dlaczego Wisła za Skorży grała ładnie pierwszą rundę a potem dzida? Zasługa Kosy czy Skorża zmienił taktykę na lepszą? Nie rozumiem.
Ja nie rozgryzłem nawet tego czemu Wisła Kasperczaka v.2 też grała dzidę? Zasługa piłkarzy czy ultra-ulepszona taktyka?