BRTS39 napisał(a):

|
No własnie rozgryźliście może dlaczego Wisła za Skorży grała ładnie pierwszą rundę a potem dzida? Zasługa Kosy czy Skorża zmienił taktykę na lepszą? Nie rozumiem.
|
Ja nie rozgryzłem nawet tego czemu Wisła Kasperczaka v.2 też grała dzidę? Zasługa piłkarzy czy ultra-ulepszona taktyka?