Mixu napisał(a):

Jak Dan zostanie naszym trenerem to dam na msze, albo strzele sobie tatuaż z jego podobizną na klacie
|
I co zrobisz z tatuażem jeżeli Dan Petrescu będzie przegrywał z Wisłą, pokaże nieładny gest kibicom i odejdzie za granicę po kilku miesiącach pracy?