sandomingo napisał(a):

|
Także nie czarujmy się, kibice Wisły jako elektorat to część marginalna i Majchrowski dobrze o tym wie.
|
Kilkadzeisiąt tysięcy głosów (a tyle co najmniej w Krakowie jest mniej lub bardziej oddanych kibiców Wisly) to GIGANTYCZNY elektorat, szczególnie w wyborach samorządowych, gdzie frekwencja jest bardzo niska. Majchrowski nas lekceważy bo nie potrafimy się zorganizować (vide brak 10 osób do zbierania podpisów). Dla niego jestesmy tylko bezładną grupką frustratów jęczących w internecie. Nie miejcie pretensji do niego, tylko do siebie. On jest politykiem i liczy się tylko z tymi, którzy mogą mu pomóc lub zaszkodzić.