Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
13711
13.08.2010, 09:28
Orion? Oni w większości produkują TV w przedziale 19-32 cale, a ich największy model to 42. Gdzie tu produkcja telebimów
Zresztą na ostatni mecz ufundowali o ile dobrze pamiętam 19calowy telewizor dla jednego kibica, gdzie tam do telebimu.
ULTRAS NOWA HUTA
Wicked
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wicked
Znajdź inne posty napisane przez Wicked