Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13711
Stary 13.08.2010, 09:28
Orion? Oni w większości produkują TV w przedziale 19-32 cale, a ich największy model to 42. Gdzie tu produkcja telebimów Zresztą na ostatni mecz ufundowali o ile dobrze pamiętam 19calowy telewizor dla jednego kibica, gdzie tam do telebimu.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując