Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1382
Stary 13.08.2010, 09:27
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
miłość do Petrescu? to jest bezsens... niech on tu nie wraca... nie chce widzieć Wisły która gra tak toporny i defensywny football. To będzie nie do przyjęcia... skąd wam się bierze to zamiłowanie do Petrescu Co on takiego zaprezentował? tyle tylko że potrafi fizycznie drużyne przygotować.. co z tego że z kolejnym klubem mu się udaje? Niekoniecznie w Wiśle musi mu wyjść.. za pierwszym razem nie wyszło i grali brzydko.. a tego nie chce ani ja ani pewnie większość kibiców.. ale moge się mylić
Wytłumacz mi co my teraz gramy bo cie nie rozumiem ? Gramy najgorszy piach od początku ery Cupiała i nawet Wisła Petrescu tego nie przebiła. Aby myśleć/marzyć o sukcesie w pucharach TRZEBA przestawić drużynę na styl mało efektowny.

Cytat:
Przypomnę tylko ,który trener załatwił niejakiego Norberta Varge kontuzjowanego 24H 365 dni w rokuWasze zamiłowanie do Petrescu to po prostu jego gadka bo powiedział że Polscy piłkarze są leniwi i w ogóle bee.
To jest ten element piłki którego nie możesz przewidzieć - kontuzje.

Jego proste słowa, które na początku każdy traktował z przymrożeniem oka proroczo się sprawdziły. (Klęski z Levadią I Karabahem). Nikt tak otwarcie nie potrafił mówić w którym miejscu jest Polska piłka ligowa i co należy zmienić. Ten człowiek aż kipi energią od niego zajeżdża profesjonalizmem i charyzmą na odległość. Jeśli ktoś ma wyciągać Wisłe z tego bagna to Petrescu nikt inny.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.08.2010 o godz. 09:35.