Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1372
Stary 13.08.2010, 09:13
nie ogarniam tej miłości do D. Petrescu. Panuje tutaj ogólne przekonanie, że albo ten trener, albo żaden. Nikt inny nie jest w stanie przytrzymać krótko zawodników, a do tego osiągnąć jakiś wynik. Do tego jedyny idealny trener jak tu był - odbił się od ściany - drużyna grała paskudnie a wyniki miała średnie. Zrobił kawał dobrej roboty u siebie w kraju po przygodzie w Krakowie i... zwiał za grubszą kasą do drugiej ligi rosyjskiej (gdzie podobno miał dużą kasę dla siebie i podobno do wydania na piłkarzy? a i tak 4 porażki z rzędu się zdarzyły...). Do tego oczywiście wg forum - przejście do 2 ligi rosyjskie dla Dana był to rozwój i super krok, ale pewnie piłkarza inaczej by troszkę nazwano. Niemniej wg forum i tak jest to jedyny trener dobry dla Wisły... nie ogarniam

ps jestem w 100% pewien, że nie ma tematu jego powrotu, a nawet jeśli by był, to on sam się nie zgodzi, więc ostatnich kilka stron pisania jest o niczym