Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13710
Stary 13.08.2010, 09:11
Majchrowski wcale nie musi mieć ciśnienia, żeby dokończyć stadion przed wyborami.
Spokojnie skończy stadion pasiastych, zrobi uroczyste otwarcie, imprezy itd.

Co do naszego stadionu - wyjaśnienie dla ludu będzie proste - przede wszystkim Wisła nie chce podpisać umowy o korzystaniu ze stadionu, więc miasto ma z klubem poważny problem. To Wisła jest winna.
Poza tym miasto zainwestowało w odnowienie stadionu Hutnika, specjalnie dla Wisły.
A dodatkowo jeszcze była powódź, a wiadomo, że są rzeczy ważne i ważniejsze.
I 95% wyborców w ogóle nie zwróci uwagi na problem.
Także nie czarujmy się, kibice Wisły jako elektorat to część marginalna i Majchrowski dobrze o tym wie.

Natomiast to, co pisze o pracy od 6 do 22 to jest kpina. Kilka dni z rzędu przejeżdżałem w okolicy więc zatrzymałem się żeby popatrzeć. Około 17 prace zamierają.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując