Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1369
Stary 13.08.2010, 08:49
rav napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że Petrescu zarabia w Kubaniu sporo mniej. Nie 1,5 mln tylko 1 mln i nie euro tylko dolarów.
Z kolei Wisła oferuje grubo więcej niż 300 tys. euro. Więc może się gdzieś po środku spotkają.

Jedyne czego bym się obawiał w przypadku Dana, to styl gry. O ile każdemu z nas podobało się jego podejście do pracy, hard work, dobra defensywa, to ciężko tak grającą drużyną przyciągnąć na trybuny komplet widzów. Ale może od czegoś trzeba zacząć.
Masz rację, Dan zarabia 1 mln dolców rocznie, a 1 dolar = 0.78 euro. Wynika z tego że Petrescu kasuje jakieś 800 tyś. euro.