Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9777
Stary 13.08.2010, 08:44
Ci "Obrońcy Krzyża" to głównie bezrobotni,renciści,osoby samotne. Jakby państwo sie lepiej troszczyło o ludzi odrzuconych przez społeczeństwo to nie byłoby takich sytuacji jak ta z Krzyżem.No ale politycy myślą głównie o sobie i jak swoim bliskim zapewnic byt, ciepłe posadki.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.08.2010 o godz. 08:50.