Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1363
Stary 13.08.2010, 08:19
Ja nie chciałbym widzieć znowu Dana w Wiśle ;/ Dan Petrescu może jest w ostatnim czasie na topie ale skoro przewijają się takie nazwiska jak Simeone, Jimenez to mogą się przewinąć też inne, nawet lepsze
U Dana denerwowało mnie to, że pozyskiwał jakiś Rumunów, robił z Wisły steaua bukareszt ;/ 5 Rumunów w Wiśle to za dużo... nie dość, że za moment będziemy mieć coraz mniej Polaków, bo są drodzy ;] to na dodatek szatnią nie będą rządzić Polacy, tylko Rumuni i Polak będzie się czuł jak zagranicą ;]
A tak po za tym to najważniejsze jest zatrudnienie porządnego dyrektora sportowego, bo z tym składem i lukami na niektórych pozycjach (lewy obrońca, środek obrony, prawy obrońca, lewy pomocnik, ofensywny pomocnik, napastnik ) to my daleko nie zajedziemy ... Mówię tutaj o wzmocnieniach, a nie uzupełnieniach
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy