ToTylkoJa napisał(a):

|
Nie wiem jak u Was jest z grupą wyjazdową, ale u nas jest dość liczna. I dlaczego jeden ma iść, a drugi nie, skoro obaj tak smao uczestniczyli w wyjazdach Legii? U Was z tego co widzę muszą być jakieś apele, aby pojechał komplet na wyjazd. U nas nie jest to potrzebne.
|
I ty mowisz o hipokryzji?

Koniec tematu z Toba, za duzo smiechu

Legia jak zwykle musi byc wyjatkowa