Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1660
Stary 13.08.2010, 07:15
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak u Was jest z grupą wyjazdową, ale u nas jest dość liczna. I dlaczego jeden ma iść, a drugi nie, skoro obaj tak smao uczestniczyli w wyjazdach Legii? U Was z tego co widzę muszą być jakieś apele, aby pojechał komplet na wyjazd. U nas nie jest to potrzebne.
I ty mowisz o hipokryzji? Koniec tematu z Toba, za duzo smiechu Legia jak zwykle musi byc wyjatkowa
Odpowiedz cytując