Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13703
Stary 13.08.2010, 06:59
Fuszerka jest dla nas. W sensie, ze tylko my widzimy jak to wyglada. Przecietny mieskzaniec Krakowa nie wie co bylo w planach, co zostalo wybudowane, dlaczego i ile to kosztowalo. Ludzie nie zwiazani z pilka mowia tylko, ze sasiedni stadion ladny, a nasz brzydki.
Ale nigdy nie przewija sie nazwisko Majchrowskiego, czy nazwa ZIKIT, o jakiejs Niedzialkowskiej nie wspominajac. Co bardziej wtajemniczeni wiedza ze architekt sie nazywa Obtulowicz.

Nalezy wiec wpierw powiadomoc opinie publiczna - plakatami, ulotkami. A dopiero pozniej przedstawic swoje komunistom.

Kazdego mieszkanca Krakowa zainteresuje historia 500mln zl z ich kieszeni.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując