Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1348
Stary 13.08.2010, 06:02
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
To co mówiłem o Petrescu, że jego taktyka to jest dno. Dzięki , ale ja mam nadzieje, że jednak wybierzemy najlepszą opcje ,a nie najgorszą : ''Jego zespół prowadzi na zapleczu ekstraklasy, ale gra mało efektownie, co nie podoba się fanom. Podczas ostatniego meczu gwizdali i wyzywali Petrescu, więc ten pokazał im środkowy palec.''
Dziwisz mu się? Obejmujesz zespół w kryzysie (spadł do 2. ligi), wygrywasz mecz za meczem, a Oni Cię wygwizdują?
Sorry, ale Wisła z tym składem nigdy nie będzie grać efektownie. Dlatego ja wolę taktykę Petrescu.