Marcinnno napisał(a):

|
To co mówiłem o Petrescu, że jego taktyka to jest dno. Dzięki , ale ja mam nadzieje, że jednak wybierzemy najlepszą opcje ,a nie najgorszą : ''Jego zespół prowadzi na zapleczu ekstraklasy, ale gra mało efektownie, co nie podoba się fanom. Podczas ostatniego meczu gwizdali i wyzywali Petrescu, więc ten pokazał im środkowy palec.''
|
Dziwisz mu się? Obejmujesz zespół w kryzysie (spadł do 2. ligi), wygrywasz mecz za meczem, a Oni Cię wygwizdują?
Sorry, ale Wisła z tym składem
nigdy nie będzie grać efektownie. Dlatego ja wolę taktykę Petrescu.