|
jesteś pewien że chcesz żeby Wisła wygrywała nie grając efektownie i ofensywnie? ja jestem co do stylu gry bardzo tolerancyjny ale nie chciałbym widzieć Wisły szarpiącej punkty jak Ruch z Lechią. bardzo irytowałaby mnie gra Wisły w 8 przed własnym polem karnym i dzida. i to jest jedyny argument przeciw Danowi. jak dla mnie rewelacyjnym wyborem byłby Jimenez. wiem że drogi ale jak nie teraz to ****a kiedy?
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..."
|