Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1341
Stary 13.08.2010, 01:34
jova napisał(a):Wyświetl post
To straszne!
Ja wiem, że Dan nie jest bystrym facetem, ale chyba był w stanie domyślić się, że zaliczając cztery kolejne mecze bez zwycięstwa i grając w fatalnym stylu może stracić posadę.
Tak, ale on chciał z Cupiałem porozmawiać a takiej możliwości nie dostał. Mimo wszystko z szacunku za te 8 miesięcy pracy Danowi to się należało.

Poza tym coś z tym Danem musiało być grubo nie tak skoro Jarosz i Konieczny podali się miejsca do dymisji. Takiej solidarności z trenerem za czasów Cupiała nie było.
Ostatnio edytowane przez pawelo84 : 13.08.2010 o godz. 01:42.