Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1336
Stary 13.08.2010, 01:10
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
natomiast co do Patrescu to ja mam przeczucie ze on ta sprawe bedzie traktowal ambicjonalnie i pieniadze beda na drugim planie.On wielkkrotnie przy kazdym wywiadzie mowil ze ma cos do udowodnienia ,ze bt wrocil do Wisly...dzis ma do tego okazje,zobaczymy czy skorzysta ,drugiej takiej moze juz nie byc.
Sądzę, że już raz błysnął ambicją, gdy zamiast dwumeczu Unirei z Liverpoolem w Lidze Europy wybrał drugą ligę rosyjską, bo tam zaproponowano mu znacznie wyższą pensję.