Wojtas napisał(a):

|
natomiast co do Patrescu to ja mam przeczucie ze on ta sprawe bedzie traktowal ambicjonalnie i pieniadze beda na drugim planie.On wielkkrotnie przy kazdym wywiadzie mowil ze ma cos do udowodnienia ,ze bt wrocil do Wisly...dzis ma do tego okazje,zobaczymy czy skorzysta ,drugiej takiej moze juz nie byc.
|
Sądzę, że już raz błysnął ambicją, gdy zamiast dwumeczu Unirei z Liverpoolem w Lidze Europy wybrał drugą ligę rosyjską, bo tam zaproponowano mu znacznie wyższą pensję.