suchyTSW napisał(a):

Mnie się też wydaje, że wygra Polonia, bo Skorża lubi przegrywać ważne dla kibiców mecze
|
Marszałek napisał(a):

|
Nie tyle przegrywać co przepraszać za nie.
|
I z tych oto względów sądzę, iż Legia się może mocno przejechać. Wszystko składa się w logiczną całość

Okaże się, że arcyważny mecz z Arsenalem, to tylko pic na wodę ;-) Z resztą zwycięstwa Polonii po cichu sobie życzę. Przytrze, to nosa Legionistom, a punkty potrzebne do zagrania w pucharach Legia i tak zdobędzie.