Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 13.08.2010, 00:41
suchyTSW napisał(a):Wyświetl post
Mnie się też wydaje, że wygra Polonia, bo Skorża lubi przegrywać ważne dla kibiców mecze
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie tyle przegrywać co przepraszać za nie.
I z tych oto względów sądzę, iż Legia się może mocno przejechać. Wszystko składa się w logiczną całość Okaże się, że arcyważny mecz z Arsenalem, to tylko pic na wodę ;-) Z resztą zwycięstwa Polonii po cichu sobie życzę. Przytrze, to nosa Legionistom, a punkty potrzebne do zagrania w pucharach Legia i tak zdobędzie.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 13.08.2010 o godz. 01:01.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując