Tu wiele będzie zależało od chęci i "świeżości" naszych galacticos. Wiadomo, część była na kadrach, część bardzo ciężko harowała pod okiem Kulawika, a jeszcze inni są w kiepskim stanie psychicznym po Karabachu... Módlmy się by Kulawik nie zechciał wpuścić do składu Jelenia, Rado i innego Bruda, ot tak po koleżeńsku. Warto też odmówić litanie w intencji naszej obrony, bo zanosi się na nowe ustawienie z Bunozą i Cleberem, które chyba nie miało okazji zagrać ze sobą i tu nadzieja w - osłabionym przed sezonem - ataku Ruchu. Na kolanach warto też zaliczyć rundkę (niekoniecznie do Częśtochowy) za to, by na boisku nie pojawił się Boguski. W wymienianie składu raczej nie ma sensu się bawić, bo Kula i tak zrobi swoje, ale jakbym musiał

To:
--------------Jovanic--------------
--------Cleber - Bunoza - Diaz--
Cikos-------------------------------
-----------Sobolewski-------------
-------------------------Wilk-------
---------Kirm--------------Paljic---
----------------------Brożek-------
---------------Rios-----------------
Ewentualnie w miejsce Paljica , Garguła.