Wyświetl pojedynczy post
seta
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1318
Stary 12.08.2010, 23:03
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Co do Dana, jeżeli ta informacja jest prawdziwa to pewnie wróci.Wróci dla nas, dla kibiców i w tym wypadku pewnie by kasa by nie grała,ale mogę się mylić
Oczywiście że wróci, specjalnie dla Ciebie, tylko musisz jechać za Krymskie stepy i powiedzieć mu jak bardzio go kochasz.

Zdecydowanie wolałbym zarówno Jimeneza jak i Simeone.
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.