brylant17 napisał(a):

Co do Dana, jeżeli ta informacja jest prawdziwa to pewnie wróci.Wróci dla nas, dla kibiców i w tym wypadku pewnie by kasa by nie grała,ale mogę się mylić
|
Oczywiście że wróci, specjalnie dla Ciebie, tylko musisz jechać za Krymskie stepy i powiedzieć mu jak bardzio go kochasz.
Zdecydowanie wolałbym zarówno Jimeneza jak i Simeone.