Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1310
Stary 12.08.2010, 22:42
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę tak tęsknicie do tego stylu Petrescu? Pod okiem Gullita w Chelsea miano grać tzw.sexy football w czym uczestniczył Dan.Ja głupi myślałem jak przychodził do nas,że będziemy mieć tu nieustającą orgię z wieloma wytryskami co kolejkę ligową,a mieliśmy tylko widowisko impotencji,lub jak kto woli impotencję widowiska.A tak poważnie,to chyba każdy trener skazany jest przy tym potencjale zawodniczym na chwilową impotencję.
http://www.youtube.com/watch?v=zMYA2...eature=related
Od 2:00.

A pamiętasz mecz w Poznaniu i 3:3? Pamiętam jak w przedmeczowym wywiadzie Kaziu Moskal mówił, że Wisła będzie grać ofensywnie. Nie chciało mi się wierzyć, biorąc pod uwagę wcześniejsze mecze Petrescu, ale IMHO był to jeden z lepszych piłkarsko meczów Wisły w Ekstraklasie w ostatnich latach.