rozarian napisał(a):

|
Naprawę tak tęsknicie do tego stylu Petrescu?
|
ja nie tęsknie bo aż tak dobry nie jest jak jest teraz tu wielbiony co nie zmienia tego że jest bardzo dobrym trenerem i ma racje co do naszych "dziewczyn" i własnie takim mamy potencjał aby tak grac jak DAn chciał to ustawić czyli bez fajerwerków ale solidnie zapie....
prawda jest taka że Azerów z Petrescu przeszlibyśmy jedną może dwoma bramkami i teraz wielu z tych co go tak kocha jechało by po nim równo
zresztą z Unioreą nie zrobił odrazu wielkiego wyniku tylko rok po roku , srodek tabeli, puchary , mistrz plus LM