Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1308
Stary 12.08.2010, 22:36
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Naprawę tak tęsknicie do tego stylu Petrescu?
ja nie tęsknie bo aż tak dobry nie jest jak jest teraz tu wielbiony co nie zmienia tego że jest bardzo dobrym trenerem i ma racje co do naszych "dziewczyn" i własnie takim mamy potencjał aby tak grac jak DAn chciał to ustawić czyli bez fajerwerków ale solidnie zapie....

prawda jest taka że Azerów z Petrescu przeszlibyśmy jedną może dwoma bramkami i teraz wielu z tych co go tak kocha jechało by po nim równo

zresztą z Unioreą nie zrobił odrazu wielkiego wyniku tylko rok po roku , srodek tabeli, puchary , mistrz plus LM
alejasienieznam