Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1302
Stary 12.08.2010, 22:19
A ja tak troche z innej beczki, patrząc na "możliwy" sklad Wisły: Jovanić-Chavez,Bunoza,Diaz,Cikos-Palijć,Kirm,Sobolewski,Wilk-Rios,Małecki....to jest szansa że pozostałych "leni" spokojnie można wysłać do ME..

żeby nie bylo O.T- jak dla mnie to trener BATE byłby jak najbardziej si.