A ja tak troche z innej beczki, patrząc na "możliwy" sklad Wisły: Jovanić-Chavez,Bunoza,Diaz,Cikos-Palijć,Kirm,Sobolewski,Wilk-Rios,Małecki....to jest szansa że pozostałych "leni" spokojnie można wysłać do ME.

.
żeby nie bylo O.T- jak dla mnie to trener BATE byłby jak najbardziej si.