Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1301
Stary 12.08.2010, 22:19
W niedziele okolo 20 bedzie juz na 100% wiadomo czy ewentualny powrot Petrescu jest brany po uwage.

Dlaczego tak sadze? Otoz jezeli nasi zawodnicy zuca sie na Ruch niczym wyglodniale sepy na padline to znaczy ze jest to mozliwe acz jeszcze nie przesadzone a pilkarze beda bronic Kulawika jak niepodleglosci byle tylko ten zly krwiopijca z transylwani znowu sie na Remonta nie pojawil.