Wyświetl pojedynczy post
pibitox
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 12.08.2010, 22:16
Zbyychu napisał(a):Wyświetl post
jakoś mnie to nie dziwi. Odchodząc z Wisły powiedział kilka cierpkich słów o mentalności polskich piłkarzy, profesjonalizmie prezesów, organizacji klubów oraz o tym, gdzie będziemy za kilka lat, jeśli to się nie zmieni. Wtedy wszyscy patrzyli na to jak na ujadanie psa, którego na bok odkopnięto, ale jednak. Jesteśmy dokładnie tam, gdzie przewidział Petrescu. A on w Lidze Mistrzów rozjeżdżał znane europejskie firmy.
I to właśnie jest dowód na to, że Petrescu wie w czym tkwi problem i gdyby podjął tu prace wiedziałby co i jak zmienić. Tak sądzę.
Ostatnio edytowane przez pibitox : 12.08.2010 o godz. 22:23.