Wyświetl pojedynczy post
pablooki
Junior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 12.08.2010, 22:06
a tak na poważnie co to mnie obchodzi kogo trafi szlag? niech przygotują nosze i znoszą nierobów. Kiedyś WISŁA grała na jeden kontakt, jak to nie pomagało to włączała 2 bieg i wszyscy oglądali plecy Kosy, Franka, Żurawia, Kuźby czy innych. A DZIŚ? Zastanawiamy się którego trenera kopacze nie zwolnią albo który ich nie zabije treningami, a w tle bierzemy w dupę od Kamerunu to cała prawda...