|
a tak na poważnie co to mnie obchodzi kogo trafi szlag? niech przygotują nosze i znoszą nierobów. Kiedyś WISŁA grała na jeden kontakt, jak to nie pomagało to włączała 2 bieg i wszyscy oglądali plecy Kosy, Franka, Żurawia, Kuźby czy innych. A DZIŚ? Zastanawiamy się którego trenera kopacze nie zwolnią albo który ich nie zabije treningami, a w tle bierzemy w dupę od Kamerunu to cała prawda...
|