Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1285
Stary 12.08.2010, 21:51
jcts napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy narzekają na brzydką gre zespołów prowadzonych przez Rumuna. Ale może coś się ostatnio
Jestem pewien jednego nie można grać już mniej efektownie od tego co my robiliśmy po odejściu Kosowskiego za Skorży.

Co do Małeckiego wydaję mi się że Dan mógłby ukierunkować jego nadmiar energii w dobrym kierunku. Z Miajlovicem poradził sobie jak mało kto.