jcts napisał(a):

|
Wszyscy narzekają na brzydką gre zespołów prowadzonych przez Rumuna. Ale może coś się ostatnio
|
Jestem pewien jednego nie można grać już mniej efektownie od tego co my robiliśmy po odejściu Kosowskiego za Skorży.
Co do Małeckiego wydaję mi się że Dan mógłby ukierunkować jego nadmiar energii w dobrym kierunku. Z Miajlovicem poradził sobie jak mało kto.