DeadOrAlive napisał(a):

Zwolennicy Petrescu w razie jego kompromitacji nie będą mieli nic na swoje usprawiedliwienie a w razie sukcesu, przyznamy im rację.
|

Toś pojechał - W Wiśle niestety każdy trener ma większą szanse skompromitować się niż nie skompromitować, choć tu niestety trzeba sobie zadać pytanie, czy trener się skompromitował czy zawodnicy a trener poleciał
Prawa w Wiśle dziś to jest autentycznie ciężki kawałek chleba
Dziś ważniejsze od samego wyboru trenera, będzie to co się będzie działo w gabinecie Bosa, bo sam trener , gdy reszta będzie jak dawniej, przejedzie się na tej funkcji