|
pisałem już w tym temacie,że lata temu czytalem wywiad z (chyba) Bobrowiczem na temat tego meczu.i wg niego Voigt dal przyzwolenie na odpuszczenie meczu Legii,a kasa jaka wzieli pilkarze byla niejako premią za sezon.slowa JEDRKA 76 zdaja sie potwierdzać to o czym mowil Bobrowicz.
co do "białej gwiazdy" nie jest czasem tak,że na jej uzywanie potrzebna jest zgoda TS-u,bo to w końcu dwa różne podmioty?
i jeszcze żeby hymn brzmial jak dawniej "do Gdańska płynie stąd"
dziękuję za uwagę
|