maklo9 napisał(a):

A jeśli ktoś się zgadał z pismakami rumuńskimi tylko po to, by ktoś inny na nowym trenerze dobrze zarobił? Podbiją trochę cenę na np. Simeone i to on w konsekwencji zostanie trenerem Wisły, a ktoś weźmie za to sporą sumkę do kieszeni ;-). Wiem, że to może zbyt duża teoria spiskowa, ale tak zawsze może być.