Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
13695
12.08.2010, 21:22
Co do elewacji to nie wyglada to ladnie, fakt. Przekonany jestem jednak, ze predzej czy pozniej to zrobia.
No to czemu dalej piszecie, ze 12 kolowrotow, skoro jest 12 bramek po 2 kolowroty, co daje 24 kolowrtoy, tak?
krakfilm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakfilm
Znajdź inne posty napisane przez krakfilm