Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1654
Stary 12.08.2010, 21:10
Drodzy Legioniści, dostaliście na derby* 300 biletów. Nie dostaliście mniej niż kibice innych drużyn, nikt nie zmniejszał sektora gości. Z tego co sie dowiedziałem to KSP szło wam na ręke i chciało żebyście dostali 750 biletów, ale zgody nie wydała policja. Mają stadion taki jaki mają, sektor gości mieści 300 głów i tylu z was mogło się tam pojawić. My na derby w klatce na Kałuży zawsze dostajemy 300 biletów i mamy się obrazić? Bo tacy zajebiści jesteśmy?
Tak to u was wygląda. "My jesteśmy Legia i my żądamy 100 tysięcy biletów na derby* rozgrywane na stadionie Polonii. Trzysta?! Dla nas?! To sie walcie."

*nie derby a pseudoderby. W końcu to Dyskopolo a nie Polonia.

Cytat:
Liczba biletów udostępnionych przez KSP musiałaby doprowadzić do jakiejś formy selekcji wśród kibiców, a tego chcemy uniknąć.
Mam rozumieć, że na inne wyjazdy na które dostaniecie podobną ilość biletów też się nie wybieracie?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 12.08.2010 o godz. 21:13.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując